Каталог
Подкатегории

ОКНА, ДВЕРИ, ФУРНИТУРА

Двері виконують практичну функцію. Вони захищають приміщення від негативних погодних чинників, слугують надійним захистом будинку від проникнення сторонніх людей. Уявити яку-небудь будівлю без дверей — нереально.

Сьогодні людям, які бажають встановити в будинку нові двері, надається можливість придбати їх вже готовими. На вітчизняному ринку представлена величезна кількість стандартних моделей. Вони виготовлені в розмірах, які відповідають класичним дверним отворам у будинках і квартирах. Якщо клієнт бажає отримати більш нестандартну варіацію, доводиться користуватися послугою її виготовлення на замовлення.

Якщо клієнт побажає виготовити двері на замовлення, йому вдасться вибрати модель, що найбільше підходитиме й буде найоригінальнішою. Він зможе розповісти про свої індивідуальні побажання й розробити власний дизайн.

Такі конструкції можуть виготовлятися з різноманітних матеріалів. Найпоширенішими є класичні дерев'яні моделі. Для їхнього виробництва може використовуватися якісна натуральна деревина, або ж її штучні замінники. Особливо популярними вважаються моделі з євробруса. Цей матеріал вирізняється підвищеною товщиною й міцністю. Він чудово справляється з найскладнішими експлуатаційними умовами. Він не пропускає надлишки вологи, відштовхуючи її від поверхні.

Крім цього, популярні й двері з екошпону. Такий матеріал візуально практично нереально відрізнити від високоякісної натуральної деревини. Він вирізняється багатошаровістю, яка стала гарантією стійкості до зовнішніх подразників. Двері з екошпону гарантовано зможуть витримати інтенсивну експлуатацію. Їм не страшна підвищена вологість і всілякі пошкодження механічного характеру.

За принципом розміщення ці конструкції можна умовно розподілити на вхідні та міжкімнатні.

Двері вхідного типу можна побачити в абсолютно будь-якій будівлі. Вони призначаються для захисту житлового приміщення від зовнішніх впливів, природних катаклізмів. Вирізняються підвищеною міцністю. Їх часто роблять броньованими. Важливим критерієм є їхній чудовий естетичний вигляд. Вони мають максимально поєднуватися з інтер'єром та екстер'єром будівлі.

Міжкімнатні двері несуть зовсім іншу функцію. Насамперед, вони допомагають створювати особистий простір, дарують відчуття затишку та естетичного задоволення. Останнє найчастіше стає вирішальним критерієм у виборі міжкімнатних дверей. Важливо зуміти вибрати модель, колір якої гармонійно впишеться в оформлення інтер'єру приміщення.

Дверне полотно часто піддається всіляким технічним маніпуляціям для того, щоб поліпшити його зовнішній вигляд. Є кілька варіацій оформлення міжкімнатних дверей:

  • Глухі. Звичайна дверна конструкція з мінімальною кількістю декоративних елементів. Часто виробники обмежуються різьбленням. Чудово захищають особистий простір господаря кімнати.
  • Зі склом. Двері, які мають одну або кілька скляних вставок. Оптимальний варіант для встановлення між кімнатами. Дають змогу створити видимість збільшеного простору.
  • Царгові. Двері, що складаються з декількох горизонтальних планок. Підходять до сучасних стилів оформлення інтер'єру. Матеріал для виробництва — деревина або подібні штучні матерії.

Як вибрати двері

Вибір цього елемента — це складний і відповідальний процес. Для міжкімнатних і вхідних типів правила вибору кардинальним чином відрізняються. Під час вибору вхідних моделей варто звертати увагу на варіанти підвищеної міцності та стійкості. Вони мають зуміти захистити будівлю від зовнішніх чинників. Чудовим варіантом стануть бронедвері високої міцності.

Купуючи міжкімнатні, варто подбати про те, щоб дверна коробка збігалася з дверним прорізом. У всіх випадках береться до уваги оформлення виробу, його дизайн.

Щоб знайти перевірену компанію-виробника, потрібно звернути увагу на відгуки попередніх покупців. Так можна отримати інформацію, що стосується експлуатації.